Zmiana systemu obsługi sklepu www.nogame.pl !!!! 0

W związku z całkowitą zmianą systemu sprzedaży internetowej , uprzejmie informujemy, że w ciągu kilku dni przestanie działać nasza stara strona www. Zmiana dotyczy całości systemu, od samego silnika sklepu , przez obsługę wysyłek i systemy magazynowo kasowe. Zautomatyzuje to nam i Wam, zarówno zamawianie , jak i obsługę systemu a także skróci czas realizacji zamówienia, reklamacji itp.

Nic za darmo :(

1) Po pierwsze, nie jesteśmy w stanie przenieść dotychczasowych kont użytkowników. Jest to o tyle problematyczne, że nie będzie można się zalogować na dotychczasowych danych, brak będzie też historii zakupów oraz dokumentów sprzedaży. Boli nas to , ale koszt takiego przedsięwzięcia przekracza nasze możliwości finansowe. 

2) Wszystkie programy lojalnościowe ulegną unicestwieniu. Tz jeśli macie jakieś punkty za zakupy , błagam wykorzystajcie je szybko. Tu, jeśli zrobimy kopię sklepu będziemy mogli odtworzyć historię, więc jeśli nie jesteście "na zakupie" jakiegoś tytułu , odpiszcie stan kont i jeśli będziecie coś zamawiać w przyszłości , dajcie znać ile puntów mieliście. Będziemy to w stanie zweryfikować. 

3) Nowy sklep powinien być widoczny za około tydzień. Stopniowo będziemy uzupełniać stany magazynowe ale funkcjonalnie mam nadzieję, będzie działać bez zarzutów. Od razu postaramy się wklepać całość oferty, czyli nie tylko gry ale i akcesoria , pady , konsole , cały dział retro no i wszelakiej maści gadżety. 

 

Red Dead Redemption 2 PS4 XO 0

Red Dead Redemption 2 PS4 XO

Gra debiutuje już 26 października na nasze kochane konsolki. Zabawy ma starczyć na około 60 godzin i dobrze biorąc pod uwagę cenę w okolicach 250 zł. Ciekawostką i nowością w przypadku konsol PS4 jest informacja, że gra ma być wydana na dwóch płytach BluRay co nie powinno dziwić biorąc pod uwagę, że ma zajmować ponad 100GB na dysku. Szykujcie więc portfele i powoli myślcie o wymianie dysku na większy. 

 
czytaj całość »
Niedzielne 10% na używane gry PS4 - w przyszłym tygodniu Xbox One 0

Od 0:00 w niedzielę do 0:00 w poniedziałek obowiązuje 10% rabatu na gry używane w kategorii GRY UŻYWANE PS4 - dotyczy sklepu ul. Kazimierza Wielkiego 47 . Ilość kodów ograniczona !!! Spieszcie się. W przyszłą niedzielę podobna akcja na gry Xbox One :) 

Miłego weekendu :) 

 

KOD DO WPISANIA PRZY ZAKUPIE : RI67XY735XXCN

Zmiana adresu sklepu !!!! 0

Od dnia 5 października 2017, sklep przy ul. Kazimierza Wielkiego zmienia adres. Nowy to Kazimierza Wielkiego 47. Sklep mniej więcej na rogu ulic Kazimierza wielkiego i Urzędniczej lekko w stronę szkoły. Mapka poniżej 

 

NoGame Retro gry konsole Kraków Atari Amiga Pegasus PS4 PS3 PS2 PSx PSP Xbox

czytaj całość »
Wysyłka za pobraniem włączona 0

Zgodnie z Waszymi życzeniami od dnia dzisiejszego można zamawiać gry z wysyłką za pobraniem. Opcja dostępna w przypadku listu poleconego poczty polskiej, oraz firmy kurierskiej DPD. Polecamy się :)

 

Moje boje z .... CPC 6128 ParaDos 1.2 0

Każdy właściciel Amstrada CPC 6128 doświadczy kiedyś awarii choćby stacji 3". Sprzęt nie produkowany od "fefnastu" lat i brak części zamiennych powoduje, że naprawy nie są łatwie i przyjemne. Pół biedy, jeśli awaria tyczy się tylko paska napędu, od biedy można odpowiedni zamówić i CPC działa jak nowe. Kolejny problem to dostępność dyskietek trzy calowych. Ciężko znaleść nowe a i używane bywają rzadko i w wielce nie okazyjnych cenach. Co zrobić ? 

czytaj całość »
Zmiany na stronie i informacje 0

Jako że dopominacie się o nowe wpisy i zmiany oto co na razie następuje.


nogame facebook kraków gry

Wasz NoGame.pl Za kilka dni włączymy opcję płatności online przelewem bądź kartą za zamówione przedmioty. Prawdopodobnie będzie też możliwość zamawiania z płatnością przy odbiorze. Dodaliśmy i sukcesywnie będziemy uzupełniać dział preorderów. Będzie można zamawiać w atrakcyjnych cenach gry przedpremierowo. Ułatwi nam to robienie zamówień a i Wam da gwarancję na otrzymania wymarzonego tytułu w dzień ( lub wcześniej ) premiery. Newsy , nowe pozycje i aktualności nadal będą prowadzone na facebooku:

https://www.facebook.com/nogame.krakow 

https://www.facebook.com/nogame.nowa.huta

Tam też jak zawsze najlepsze ceny i fajne promocje szczególnie dla odwiedzających nas "fizycznie" . Także zachęcam do zalajkowania :) Reszta info niedługo .

czytaj całość »
Dział retro i jego rozbudowa 0

Dział retro rośnie w siłę. Powoli uzupełniamy ofertę i końcem tygodnia będzie dostępna w dziale retro. Na razie kilka fotek z czekających atrakcji. 

gameboy advance krakówpegasus gameboy gryamiga gry kraków

LEGO Hobbit premiera 11 kwiecień 0


Już 11 kwietnia premiera LEGO Hobbit na konsole PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox 360, PlayStation Vita oraz PC.
Możesz zamówić swoją kopię przed premierą dzięki czemu będziesz mógł rozkoszować się grą już od samego rana.


Ceny:
PS3, X360 159 zł
PS4 189 zł
PSV 135 zł
PC 89 zł

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl