Informacje o firmie
Trochę historii i ogólnie o nas ....
Sklepy NoGame.pl : Kraków, Kazimierza Wielkiego 41 oraz Kraków, oś. Handlowe 5 . NoGame jest wiodącą firmą wyspecjalizowaną w sprzedaży produktów z segmentu gier video, w naszych sklepach oraz na naszych stronach można znaleźć bardzo szeroką gamę produktów, jak nowe i używane gry na różne systemy konsolowe oraz komputery PC, wszelkiego rodzaju akcesoria, hardware oraz sprzęt dla graczy profesjonalnych jak i szukających chwilowej rozrywki. Wszystkie produkty są fabrycznie nowe, pochodzą z legalnego źródła, towary podchodzą bezpośrednio od producentów lub od polskiego dystrybutora. Dbamy o wysokie standardy naszych usług: zapewniamy kompleksową opiekę gwarancyjną i pogwarancyjną oraz łatwy dostęp do wsparcia technicznego.
Bzdety !
Lubimy gry po prostu, bo to nasze hobby. Stąd wziął się początek sklepu, gdy już nie było gdzie trzymać posiadanych gier. Potem to już samo ruszyło i tak jest do dnia dzisiejszego, a trwa to już prawie 10 lat .
W ofercie mamy wszystko związane z graniem , niestety bez komputerów PC. Znajdziecie u nas gry na starsze komputery : Atari , Spectrum , MSX , Amiga , Commodore 64, Amstrad CPC , Atari ST. Gry na konsole liczone już w tysiącach pozycji na Atari 2600/7800, Amiga CD32, Atari Jaguar , Atari Lynx , Vectrex, Sega MasterSystem, Sega MegaDrive, Sega MegaDrive CD, Sega Saturn, Sega Dreamcast, Nintendo Gameboy/Color, Gameboy Advance, NES, SNES , N64, Wii, WiiU, Switch, PS1, PS2, PS3, PS4, PSP , PS Vita/TV, Xbox Classic/360, Xbox One... i pewnie jeszcze coś się znajdzie.
Narzekacie, że nie wszystko da się kupić. Fakt, nie wszystko jest na sprzedaż ale z wymianą na coś czego nie mamy jest już lepiej. Zrozumcie nas, jak można sprzedać np PS2 Fat Automobile Color Collection i za ile skoro wyszło ich lekko ponad 600 sztuk w PAL na świat ?
Ceny gier.
W sumie umowne ale staramy się jak możemy aby były niższe niż np na Allegro, które i tak dodaje 8% prowizji siłą rzeczy na tym portalu gry są droższe niż u nas na półkach. Polecam zaglądać na stronę www.nogame.pl i raczej tam zamawiać.
Oczywiście istnieje możliwość wymiany tytułów, niezależnie od tego gdzie były kupione i na jaką są platformę. Można wymieniać np gry xboxa 360 na gry PS4 lub Xbox One na PS1. Staramy się, aby każda gra była w stanie idealnym. Jeśli na płycie są jakieś ryski na naklejkach z cenami jest stosowne info ale gry działają. Nie sprzedajemy i nie wymieniamy gier zepsutych i porysowanych, chyba że dojdziemy do wniosku, że nasza profesjonalna maszynka do regeneracji płyt, da sobie z uszkodzeniami radę. Można przynosić gry w złym stanie na DVD czyli Xbox , Xbox 360 , ps2 , wii - tu nie ma problemu. Gry na BluRay musimy najpierw obejrzeć.
Czy da się wysyłkowo ?
Da się. Od tego jest strona www.nogame.pl. Można kupić wszystko co jest na Facebooku, przy czym , jeśli wg nas gra może sprawiać problemy, nie jest wrzucana do sklepu lub w opisie jest stosowne info .
Wymiana wysyłkowa.
Możliwa, ale trochę utrudniona i dla Was i dla nas. Najpierw musimy ocenić stan płyt , trwa to okolo 45 sekund ale grę musimy mieć w rękach. Płyty po uprzednim kontakcie należy do nas wysłać koniecznie monitorowaną przesyłką czyli np kurierem lub poleconym priorytetem. Mamy możliwość śledzenia to raz, dwa , jeśli po drodze coś się stanie , jest możliwość reklamacji. Gry odsyłamy pocztą ( do 2 sztuk w standardowych opakowaniach ) lub w przypadku 3+ kurierem , zawsze na koszt kupującego.
Rabaty i karty stałego klienta .

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl