Rozbudowa działu retro - Gry 0
Rozbudowa działu retro - Gry

Jako że od dłuższego czasu sprzedaż gier na konsole od ps2 , xbox classic w górę idzie całkiem dobrze, dodajemy powoli do www resztę oferty. W sklepie, na razie nie na stronie, mamy gry do min : Atari 2600, 7800, Lynx, Jaguar, Amiga CD32, Amiga 500/1200, Atari XE / XL, Atari ST, Zx Spectrum, Commodore 64, MSX, Sega MasterSystem, MegaDrive, Gamegear, Saturn, Gameboy, Gameboy Color, Gamenoy Advance, Nintendo DS, Nintendo 3DS, Super Nintendo, NES, Nintendo 64, Nintendo GameCube. Założę się że o czymś zapomniałem. Na razie kończymy Gameboye i GameCube ze stajni Nintendo.

Sukcesywnie będziemy dodawać te rarytasy na stronę, no bo w którym sklepie można kupić działające gry na kasetach do ZX Spectrum ? Teraz już wiecie :) Jest tego grubo ponad tysiąc tytułów na przeróżne platformy. 

Mały przegląd tego, co Was czeka. 

zx spectrum gry

Gameboy Gry

 

 

Zapewne w niedługim czasie postaramy się dorzucić ofertę retro konsol. Tu nie potrafię podać terminu ale będzie mi ciężko rozstać się z tymi perełkami. W ofercie pojawi się kilkadziesiąt konsol, w tym kilka nieujawnionych jeszcze "perełek".

 

Amiga CD32 Atari Lynx

Sony MSX 2Sega MegaDrive CD

SNESGameboy Advance SP AGS-101

 

Na koniec jeszcze zaproszenie do działu retro-->gry PS1 . Dawidek zaczął odwalać kawał dobrej roboty. Każda gra prócz okładki ma fotki realne tyłu pudełka i środka. 

KLIK !!!!!

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl