Zmiana systemu obsługi sklepu www.nogame.pl !!!! 0

W związku z całkowitą zmianą systemu sprzedaży internetowej , uprzejmie informujemy, że w ciągu kilku dni przestanie działać nasza stara strona www. Zmiana dotyczy całości systemu, od samego silnika sklepu , przez obsługę wysyłek i systemy magazynowo kasowe. Zautomatyzuje to nam i Wam, zarówno zamawianie , jak i obsługę systemu a także skróci czas realizacji zamówienia, reklamacji itp.

Nic za darmo :(

1) Po pierwsze, nie jesteśmy w stanie przenieść dotychczasowych kont użytkowników. Jest to o tyle problematyczne, że nie będzie można się zalogować na dotychczasowych danych, brak będzie też historii zakupów oraz dokumentów sprzedaży. Boli nas to , ale koszt takiego przedsięwzięcia przekracza nasze możliwości finansowe. 

2) Wszystkie programy lojalnościowe ulegną unicestwieniu. Tz jeśli macie jakieś punkty za zakupy , błagam wykorzystajcie je szybko. Tu, jeśli zrobimy kopię sklepu będziemy mogli odtworzyć historię, więc jeśli nie jesteście "na zakupie" jakiegoś tytułu , odpiszcie stan kont i jeśli będziecie coś zamawiać w przyszłości , dajcie znać ile puntów mieliście. Będziemy to w stanie zweryfikować. 

3) Nowy sklep powinien być widoczny za około tydzień. Stopniowo będziemy uzupełniać stany magazynowe ale funkcjonalnie mam nadzieję, będzie działać bez zarzutów. Od razu postaramy się wklepać całość oferty, czyli nie tylko gry ale i akcesoria , pady , konsole , cały dział retro no i wszelakiej maści gadżety. 

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl