Serwis

Serwisujemy wszystkie konsole, te stare i ta nowe. Naprawiamy pady, kierownice i inne akcesoria. Specjalizujemy się w naprawach padów do konsol PS4 Xbox One PS3 X360 , pogwarancyjnie kierownic Logitech Saitek i Thrustmaster ale może niedługo jako autoryzowany serwis. Jesteśmy w stanie wymienić układy BGA w konsolach nowszej generacji. Dział serwisu radzi sobie także ze starszymi konsolami począwszy od konsol z lat '70 i '80 przez konsole stacjonarne i handheldy Nintendo, Sega, Atari, Amiga, Mattel, Sony, Microsoft czy nawet komputerów typu PC. Będziemy w stanie postawić je na nogi. 

Naprawy padów często wykonujemy na poczekani, szczególnie dla "zamiejscowych" klientów. Istnieje możliwość wysłania ich pocztą bądź kurierem. Terminy realizacji zleceń nie trwają dłużej niż 24h. 

Jeśli Twoja konsola, Laptop, Apple, komputer typu Atari Amiga Commodore Amstrad ZX Spectrum MSX uległ uszkodzeniu, to zapraszamy do naszego sklepu przy Kazimierza Wielkiego 41 w Krakowie. Nasz serwisant dołoży wszelkich starań by przywrócić życie Twojego sprzętu. Po dodatkowe informacje zapraszamy do sklepu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl