Wymiana i Skup


 

Nogame.pl - sklep internetowy oraz największy w Polsce południowej salon stacjonarny dla graczy, zaprasza wszystkich serdecznie do uczestnictwa w systemie wymiany gier używanych.

Wymiana gier:

Wymianie podlegają wyłącznie gry oryginalne. Płyta powinna być w stanie idealnym lub bdb, bez pęknięć lub głębokich zarysowań, opakowanie zawierać instrukcję oraz okładkę.

Przy wycenie gier w skupie pod uwagę brane są:

-stan płyty
-wersja językowa
-wydanie
-stan opakowania

Jak wygląda wymiana ? Na podstawie stanu wizualnego gry, wyceniamy jej wartość, odliczając 20-30% w zależności od stopnia zużycia oraz ile danego tytułu mamy na stanie. Następnie wyliczamy różnicę między tytułem który Ty do nas przyniosłeś, oraz tym który zamierzasz nabyć. Dopłacasz tylko różnicę w cenie gier, nie naliczamy dodatkowych kosztów !

 

Skup:

Skup gier wygląda prawie identycznie jak wymiana, z tym że w tym wypadku odliczamy od wartości gier 20-40%. Wyliczoną kwotę wypłacamy natychmiast w gotówce. W przypadku klientów którzy nie mogą osobiście dojechać do sklepu, dopuszczamy możliwość zapłaty za dostarczone gry przelewem lub bonem do wykorzystania w sklepie internetowym www.nogame.pl o wartości sprzedawanych gier. Kody są generowane indywidualnie na dokładną wartość dostarczonych gier. 

 

Zarówno na wymianę jak i do skupu przyjmujemy gry na wszystkie konsole : Playstation 5PlayStation 4, PlayStation 3, PlayStation 2, PlayStation Portable, Playstation 1, Xbox 360, Xbox Classic, Xbox One, Xbox Series X / S,  Gameboy Classic Advance itp, Atari, Amiga, Commodore, MSX, Amstrad i inne oraz komputery z wyłączeniem PC. 

 

Wymiana i skup gier wyłącznie w naszych salonach aczkolwiek dopuszczamy możliwość wysyłki gier. W tym celu należy poinformować nas drogą mailową bądź telefonicznie o takiej chęci. Wysyłka tylko listem/paczką poleconą lub kurierem na adres wybranego sklepu. Wycenę po oględzinach wyślemy drogą mailową. Po akceptacji obliczamy różnicę miedzy otrzymanymi grami a wybranymi i .. już :) Gry odsyłamy kurierem DPD z możliwością sprawdzenia zawartości przy kurierze. Ewentualne reklamacje będą rozpatrywane na podstawie sporządzonego przez kuriera dokumentu. 

 

NoGame.pl

Kazimierza Wielkiego 41

30-079 Kraków

 

mail: sklepkw@nogame.pl

 

 

NoGame.pl

Oś. Handlowe 5

Kraków, Nowa Huta

 

mail: sklepnh@nogame.pl

 

 

Zapraszamy. 


 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl