My Sims Kingdom Wii Używana (nh)

Dostępność: Dostęne
Wysyłka w: 48 godzin
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 29,00 zł

Cena regularna:

29.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Nogame
Kod produktu: 4325-89451_20170803173232

Opis



"My Sims Kingdom Wii" to urocza i kreatywna gra, w której gracze mają okazję stworzyć i zarządzać własnym królestwem. Wcielasz się w rolę Sima, który musi przemierzać wyspy, rozwiązywać zagadki i wykonywać zadania, aby odbudować królestwo i przywrócić harmonię mieszkańcom.
Główne cechy gry to:
1. **Tworzenie królestwa**: Gracze mają możliwość projektowania i rozbudowywania własnego królestwa, decydując o jego wyglądzie i organizacji.
2. **Rozwiązywanie zagadek**: Podczas eksploracji wysp, gracz będzie musiał przejść przez różnorodne zagadki logiczne i wyzwania, aby kontynuować rozwój królestwa.
3. **Interakcje z Simami**: Poznawaj unikalne postacie Simów, nawiązuj relacje, pomagaj im w różnych sprawach i śledź, jak reagują na decyzje gracza.
Gra "My Sims Kingdom Wii" jest interesująca ze względu na swoją pełną uroku fabułę, kreatywne podejście do budowania świata oraz możliwość interakcji z różnorodnymi postaciami. Zapewnia unikalne doświadczenie i pozwala na wyrażenie swojej wyobraźni poprzez kreowanie własnego królestwa.
MySims Kingdom to druga gra z popularnej serii, powiązanej z bestsellerową marką The Sims. Tym razem mamy okazję poznać zasady rządzenia baśniowym królestwem. Naszym celem jest wspomożenie króla Rolanda w przywróceniu jego państwa do dawnej chwały. Grę rozpoczynamy w stolicy, gdzie poznajemy najważniejszych bohaterów – wspomnianego monarchę, księżniczkę Butter oraz naszych towarzyszy (Buddy i Lyndsay). Jednak, aby zrealizować główny cel zabawy musimy opuścić miasto, przemierzyć kilka zróżnicowanych krain i wykonać wiele zadań. W porównaniu do pierwszej części MySims mamy większą możliwość interakcji z innymi postaciami, jak również rozbudowy państwa. Ponadto w Kingdom możemy nie tylko stawiać budynki, ale też wzbogacać okolicę w mosty, ogrodzenia, młyny wodne i inne tego typu obiekty. Oczywiście wszystko według własnego uznania. Nie zabrakło nowych, zgodnych z tematem, akcesoriów dla Simów – począwszy od czapek błaznów po potężne zbroje.

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl