Waluty
Nowości
DayZ XONE używana (KW)
DayZ XONE używana (KW)

99,00 zł

szt.
MADiSON SWITCH Używana (KW)
MADiSON SWITCH Używana (KW)

129,00 zł

szt.
Prodeus SWITCH używana (kw)
Prodeus SWITCH używana (kw)

69,00 zł

szt.
Serwis Konsol

Serwis Konsol PS4 PS5 Xbox Kraków 

 

Kontakt do serwisu : serwis@nogame.pl

 

Serwisujemy wszystkie konsole, te stare i ta nowe. Naprawiamy pady i inne akcesoria. Specjalizujemy się w naprawach padów do konsol PS4 Xbox One PS3 X360.

Jesteśmy w stanie wymienić układy BGA w konsolach nowszej generacji. Dział serwisu radzi sobie także ze starszymi konsolami począwszy od konsol z lat '70 i '80 przez konsole stacjonarne i handheldy Nintendo, Sega, Atari, Amiga, Mattel, Sony, Microsoft czy nawet komputerów typu PC. Będziemy w stanie postawić je na nogi. 

Naprawy padów często wykonujemy na poczekani, szczególnie dla "zamiejscowych" klientów. Istnieje możliwość wysłania ich pocztą bądź kurierem. Terminy realizacji zleceń nie trwają dłużej niż 48h. 

Jeśli Twoja konsola, Laptop, Apple, komputer typu Atari Amiga Commodore Amstrad ZX Spectrum MSX uległ uszkodzeniu, to zapraszamy do naszego sklepu przy Kazimierza Wielkiego 41 w Krakowie. Nasz serwis dołoży wszelkich starań by przywrócić życie Twojego sprzętu. Po dodatkowe informacje zapraszamy do sklepu.

W przypadku padów naprawiamy : 

- Kontrolery oraz pady Playstation 5 - driftujące analogi, obudowy, układy na płycie , wymiana taśmy , wyminana przycisków, triggerów, wymiana gałek  

- Kontrolery i pady Playstation 4 - driftujące analogi, obudowy, układy na płycie , wymiana taśmy , wyminana przycisków, triggerów, wymiana gałek  

- Pady i inne kontrolery do Xboxa One  - driftujące analogi, obudowy, układy na płycie , wymiana taśmy , wyminana przycisków, triggerów, wymiana gałek

- Pady i inne kontrolery do Xbox Series X / Series S  - driftujące analogi, obudowy, układy na płycie , wymiana taśmy , wyminana przycisków, triggerów, wymiana gałek

- Naprawa kontrolerów joycon do Nintendo Switch - driftujące analogi, usterki mechaniczne oraz naprawy analogów i elektroniki padów 

- Pady do starszych konsol PS3 Xbox 360 Nintendo Wii / WiiU 3DS 2DS i inne - kompleksowe naprawy jak w przypadu nowszych generacji. Wymiany analogów , gałek , części mechanicznych, taśm, przycisków, gniazda USB i inne

- Serwis innych konsol typu Gameboy, Gameboy Advance, SP, Atari Lynx, Sega Game Gear itp

 

Konsole 

Naprawimy praktycznie każdą usterkę. Wykwalifikowana kadra może podjąć się naprawy każdej usterki, łącznie z wymianą układów BGA. Ogromna baza wiedzy wraz z odpowiednim oprogramowaniem do diagnozy usterek oraz szeroka gama urządzeń do diagnostyki i napraw, pozwala nam naprawić prawie wszystko wliczając usterki typu zalanie , przepięcia i spięcia w instalacji elektrycznej, usterki mechaniczne itp . 

Naprawy przeprowadzamy w najkrótszym możliwym czasie, zdarza się , że konsole powierzone nam przez klientów wracają do Was tego samego dnia. W przypadku konieczności zamówienia części czas nie przekracza 7 dni  

Naprawiamy konsole najnowszych generacji czyli PS5 PS4 Xbox Series Xbox One Xbox One X Nintendo Switch. Z serwisu mogą korzystać też posiadacze Playstation 3 , Xbox 360 , Wii U a także wcześniejszych generacji. Do tej pory naprawiamy konsole typu Playstation 2, Xbox Classic, Wii a także przenośne Nintendo, Sega, Atari. 

Często zdarza się że zajmujemy się szeroko pojętym sprzętem retro. Mając bazę części jesteśmy w stanie wskrzesić także Sega Dreamcast , Saturn, MegaDrive, Master System, wliczając osprzęt typu pady, kierownice i inne kontrolery. Naprawiamy napędy, sloty na kartridże, uszkodzenia elektroniki. 

Grzebiemy też w sprzęcie mało lub kompletnie nieznanym w Polsce. Prym wiodą japońskie konsole typu WonderSwan, Neo Geo ale także Videoton, Mattel itp...

Każda konsola po naprawie jest dokładnie testowana , najczęściej przez maniaków którzy dają im solidny wycisk w postaci intensywnego i długiego grania - to jest usługa gratisowa :) 

 

Komputery : 

Prócz naprawi i modyfikacji sprzętu PC , głównie przeznaczonego do gamingu naprawiamy sprzęt starszy. Z powodzeniem przywracamy do życia sprzęt typu PC XT/ AT , naprawiamy też 386/486 oraz pierwsze Pentium. Potrafimy szybko i sprawnie zdiagnozować usterki układów głównych a mając zaplecze magazynowe, usunąć je dość szybko. W przypadku jeszcze starszego sprzętu, opartego nawet o technologię TTL mając potrzebny sprzęt diagnostyczny, szybko radzimy sobie z naprawami. Z usług tych korzystają fan kluby i muzea techniczne a naprawiany sprzęt można tam podziwiać i używać. 

Z powodzeniem zajmujemy się też komputerami Apple od wersji Apple II oraz naszego ulubionego modelu Apple II GS , przez sprzęt oparty o architekturę MC680XX aż po PowerPC. 

Atari

Tu możemy pochwalić się dużą wiedzą i umiejętnościami. Naprawimy każdy sprzęt tej zacnej firmy od komputerów serii 400/800 ( nie XL ! ) po Atari TT oraz Atari Falcon. Baza wiedzy , dostęp do części zamiennych oraz maniaków tego sprzętu umożliwia nam naprawę praktycznie każdego modelu. Z serwisu korzystają głównie hobbyści ale także osoby profesjonalnie zajmujące się muzyką w całej Europie. Nie pytaliśmy o zgodę na umieszczanie danych osobowych i nie mogę ich upubliczniać, ale dużą część z nich na pewno zna każdy. 

Oczywiście można u nas naprawić także komputery Atari serii XL/XE oraz ST/STE. Tu też zapas dużej ilości części a także szeroka wiedza umożliwia nam podjęcie się i naprawa z powodzeniem praktycznie każdego sprzętu. Naprawiamy też stacje dyskietek CA2001, LDW 2000, XF551, TOMS, 1050 oraz starsze np Atari 810. Zajmujemy się reanimacją, naprawami i regulacjami magnetofonów do Atari. 

 

Commodore / Amiga

Commodore : Naprawialiśmy modele Vic 20 , C64 i C64II, Plus 4, C128 i C128D. Tu podobnie jak w przypadku Atari, mamy dość bogate zaplecze w postaci części zamiennych, układów specjalizowanych jak VIC SID TED a także współczesne ich zamienniki oparte o najnowszą technologię. Naprawiamy stacje dysków 1541/1541II oraz 1570/1571 a także jedną 1581

Amiga : Popularne modele 500/2000, Amiga 600/1200 - to nie ma nas tajemnic. Zdarzyło się ożywić dwie Amigi 3000. Na zamówienie wykonujemy karty turbo oparte o wolne licencje. Rozbudowywaliśmy np Amigi 500/2000 do poziomu 68030/50Mhz + 64MB Fast oraz karty CF z systemem oparte o karty serii TF536, podobnie niższe modele wyposażone w 2 lub 4MB RAM. Zdarzyło się także zbudowanie kart typu PicassoII++ do A2000/3000/4000. Wielbiciele klasyki 68000 też znajdą coś dla siebie w postaci kart TK czyli np 14mhz+4MB Fast + złącze ide , wraz z odpowiednio spreparowanym kickstartem do tego. 

ZX Spectrum : Brak obrazu, wadliwy ROM, nie działa klawiatura, niesprawny magnetofon lub stacja dysków ? Nie masz kabla video lub zasilacza ? Naprawimy lub wykonamy potrzebne akcesoria :) Wymienimy Z80, kostki ram, ULA, napęd w FDD3000. Naprawimy ścieżki na płycie a zepsute układy zastępujemy działającymi w podstawkach celem późniejszej łatwej naprawy. 

MSX / MSX 2 : na tym punkcie mamy bzika. Z serwisu do tej pory korzystają głównie Holendrzy :) Dla swoich naprawiamy głównie spectravideo, wliczając czasem rozbudowę tego sprzętu do standardów MSX2. Na nasze potrzeby posiadamy kilkanaście egzemplarzy tych komputerów, głównie SONY PHILIPS PANASONIC w wersjach MSX/MSX2 

Amstrad : Naprawialiśmy prawie każdy sprzęt komputerowy tej firmy. Od 464 przez 664 po 6128 jeśli chodzi o serię CPC. Zdarzyło się kilka sztuk PCW oraz jeden PC i to w wersji MegaPC czyli PC z wbudowaną Sega Mega Drive :) 

Do serwisu trafia też bardziej egzotyczny sprzęt. Zdarzało nam się grzebać i to z powodzeniem np w Sam Coupe ( wymiana romu oraz naprawa fdd, rekonstrukcja interfejsu IDE ),  Texas Instruments, Philips Videopac, Mattel Aquarius,  Acorn Archimedes , BBC Master 128, Timex 2068, Oric , Thomson, Sharp MZ .... a także pewnie inne które tu umknęły. Całość zawsze jest dokładnie opisywana oraz wykonywana jest sesja zdjęciowa dokonywanych napraw/modyfikacji. 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl