Waluty
Nowości
DayZ XONE używana (KW)
DayZ XONE używana (KW)

99,00 zł

szt.
MADiSON SWITCH Używana (KW)
MADiSON SWITCH Używana (KW)

129,00 zł

szt.
Prodeus SWITCH używana (kw)
Prodeus SWITCH używana (kw)

69,00 zł

szt.
Wymiana i Skup


 

Nogame.pl - sklep internetowy oraz największy w Polsce południowej salon stacjonarny dla graczy, zaprasza wszystkich serdecznie do uczestnictwa w systemie wymiany gier używanych.

Wymiana gier:

Wymianie podlegają wyłącznie gry oryginalne. Płyta powinna być w stanie idealnym lub bdb, bez pęknięć lub głębokich zarysowań, opakowanie zawierać instrukcję oraz okładkę.

Przy wycenie gier w skupie pod uwagę brane są:

-stan płyty
-wersja językowa
-wydanie
-stan opakowania

Jak wygląda wymiana ? Na podstawie stanu wizualnego gry, wyceniamy jej wartość, odliczając 20-30% w zależności od stopnia zużycia oraz ile danego tytułu mamy na stanie. Następnie wyliczamy różnicę między tytułem który Ty do nas przyniosłeś, oraz tym który zamierzasz nabyć. Dopłacasz tylko różnicę w cenie gier, nie naliczamy dodatkowych kosztów !

 

Skup:

Skup gier wygląda prawie identycznie jak wymiana, z tym że w tym wypadku odliczamy od wartości gier 20-40%. Wyliczoną kwotę wypłacamy natychmiast w gotówce. W przypadku klientów którzy nie mogą osobiście dojechać do sklepu, dopuszczamy możliwość zapłaty za dostarczone gry przelewem lub bonem do wykorzystania w sklepie internetowym www.nogame.pl o wartości sprzedawanych gier. Kody są generowane indywidualnie na dokładną wartość dostarczonych gier. 

 

Zarówno na wymianę jak i do skupu przyjmujemy gry na wszystkie konsole : Playstation 5PlayStation 4, PlayStation 3, PlayStation 2, PlayStation Portable, Playstation 1, Xbox 360, Xbox Classic, Xbox One, Xbox Series X / S,  Gameboy Classic Advance itp, Atari, Amiga, Commodore, MSX, Amstrad i inne oraz komputery z wyłączeniem PC. 

 

Wymiana i skup gier wyłącznie w naszych salonach aczkolwiek dopuszczamy możliwość wysyłki gier. W tym celu należy poinformować nas drogą mailową bądź telefonicznie o takiej chęci. Wysyłka tylko listem/paczką poleconą lub kurierem na adres wybranego sklepu. Wycenę po oględzinach wyślemy drogą mailową. Po akceptacji obliczamy różnicę miedzy otrzymanymi grami a wybranymi i .. już :) Gry odsyłamy kurierem DPD z możliwością sprawdzenia zawartości przy kurierze. Ewentualne reklamacje będą rozpatrywane na podstawie sporządzonego przez kuriera dokumentu. 

 

NoGame.pl

Kazimierza Wielkiego 41

30-079 Kraków

 

mail: sklepkw@nogame.pl

 

 

NoGame.pl

Oś. Handlowe 5

Kraków, Nowa Huta

 

mail: sklepnh@nogame.pl

 

 

Zapraszamy. 


 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl